Biges Garantisi

Sağladığı ürün ve hizmetlere yönelik koşulsuz müşteri sağlamak, Biges’in kalite yönetim politikalarının başında gelmektedir. İngiliz WCS firmasının akreditasyonu ile ISO-9001:2008 kalite yönetim sistemine göre hizmet veren Biges, TSE tarafından sağlanan TS-12540, TS-12849, TS-12498 Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgelerine de sahiptir.

Bağımsız olarak denetlenen ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirmeyi misyon edinen Biges, satış sonrası hizmetlerini de eksiksiz verebilmek için mühendis ve teknisyenlerden oluşan geniş bir kadro istihdam ettirmektedir.

Biges, elektronik güvenlik ürünleri satışı yanı sıra Güvenli Hayat Alarm Takip Merkezi'yle 7/24 alarm takip ve raporlama hizmetleri de vermektedir. Son teknoloji elektronik güvenlik çözümlerini izleme hizmetleri'yle entegre ederek olası tüm güvenlik ihtiyaclarına çözüm sunabilecek alt yapı ve teknolojiye sahiptir.

Böylece Bosch yetkili satıcılardan alınan her bir ev veya iş alarm sistemi, koşulsuz Biges garanti ve satış sonrası servis güvencesi altındadır.